• START
  • AGENDA
  • PRELEGENCI
  • PARTNERZY
  • SoDA Awards
  • BILETY
  • KONTAKT
  • O SoDA

SoDA Awards

Członkowie kapituły

Rafał Baniak

Prezes Pracodawców RP

Ukończył studia na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W latach 2002–2003 pełnił funkcję doradcy ministra pracy i polityki społecznej. W okresie 2003–2004 był radcą wiceprezesa Rady Ministrów oraz p.o. dyrektora sekretariatu wiceprezesa rady ministrów Jerzego Hausnera. Od 14 maja 2004 roku do 17 listopada 2005 roku zajmował stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Polityki Społecznej. W okresie tym pełnił m. in. funkcję współprzewodniczącego Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz zastępcy przewodniczącego Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych. Był także członkiem Komitetu Europejskiego Rady Ministrów. W 2006 roku został dyrektorem departamentu dialogu społecznego i stosunków pracy w Polskiej Konfederacji Pracodawców Polskich Lewiatan, a następnie doradcą prezydenta i zastępcą dyrektora generalnego w Konfederacji Pracodawców Polskich. W latach 2007- 2011 podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki. Współprzewodniczący trójstronnych zespołów branżowych ds. społecznych warunków restrukturyzacji hutnictwa, ds. branży chemicznej, ds. przemysłu lekkiego, członek zespołu ds. ochrony zdrowia. W okresie 2011-2015 podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa. Następnie założyciel i pierwszy prezes zarządu SWPS Innowacje oraz Strategic Workforce Institute. Przewodniczący Rady Nadzorczej Teleakces Sp. o.o. oraz członek Rady Nadzorczej Personnel Service S.A. Członek Rady Dialogu Społecznego.

Beata Cichocka-Tylman

Ekspertka SoDA ds. pomocy publicznej (dotacje i ulgi)

Autorka m.in. programu sektorowego GameINN oraz ekspert w zakresie definiowania działalności B+R w informatyce i zarządzania projektami rozwojowymi w IT. Mentor startupów.

Andrzej Dulka

Prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Z wykształcenia jest doktorem inżynierem automatykiem, ukończył także dzienne studia w zakresie zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu korporacjami branży wysokich technologii i telekomunikacji. Z branżą teleinformatyczną związany od ponad 25 lat, pracował m.in. w AT&T, Lucent Technologies, Alcatel-Lucent i Nokia. Był Prezesem Alcatel-Lucent Polska i Dyrektorem Zarządzającym Sprzedażą dla Europy Centralnej i Wschodniej.

Krzysztof Frydrychowicz

Managing Partner, CIONET Polska

Od 25 lat jest związany z rynkiem technologicznym w Polsce. Publikuje i występuje na konferencjach dotyczących wykorzystania technologii w biznesie. Jest współzałożycielem i partnerem zarządzającym CIONET, największej europejskiej społeczności CIO, zrzeszającej ponad 9000 członków zarządów odpowiedzialnych za technologie i dyrektorów IT. Od 2017 r. współtworzy inicjatywę Digital Excellence, która wspiera polskie przedsiębiorstwa w procesach transformacji biznesu.

Daniel Mazurkiewicz

Prezes ITCorner

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse Przedsiębiorstw. Od tego roku sprawuje rolę Prezesa Zarządu Stowarzyszenia ITCorner, z którym to związany jest jako członek od 2016 roku. Współwłaściciel i CEO Itmation S.A. oraz SHARPLY. W branży IT w roli zarządzającego od 2013 roku. Aktywnie działa w społeczności firm IT z sektora MŚP. Zwolennik filozofii “dający dostaje”, podejścia Lean Startup oraz Desigh Thinking.

Kamil Pilarski

Członek Zarządu Klaster ICT Pomorze Zachodnie

Dyrektor Zarządzający Avid Technology Poland. Absolwent wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Ze Szczecinem związany od 2008 roku. Przez ostatnie 13 lat rozwija swoją karierę w lokalnych firmach z branży IT/ITO/R&D oraz aktywnie współdziała z sektorem nowoczesnych usług dla biznesu. Członek Zarządu Klaster.IT oraz ABSL Chapter Leader działający na rzecz rozwoju nowoczesnego biznesu w Szczecinie. Dzięki swojej aktywności od października 2019 pełni rolę przewodniczącego Rady Gospodarczej prezydenta Szczecina. Prywatnie fan piłki kopanej oraz polskich zespołów rockowych.

Jak zgłosić swoją kandydaturę do nagród SoDA?

Zgłoszenie do Konkursu następuje poprzez przesłanie kompletnego formularza aplikacyjnego wyłącznie w formie on-line wraz z wymaganymi załącznikami za pośrednictwem strony.


Warunkiem dopuszczenia do Konkursu jest przesłanie kompletnego formularza aplikacyjnego oraz akceptacja warunków Konkursu do dnia 31.08.2022 r. oznaczonego jako dzień upłynięcia terminu składania zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu składania zgłoszeń.

Kogo można zgłosić?

Uczestnikami Konkursu zostać mogą: firmy tworzące oprogramowanie IT na rzecz innych podmiotów.

Uczestnik powinien spełniać następujące kryteria:

− posiadać wpis do Krajowego Rejestru Sądowego/ Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej;

− posiadać siedzibę lub adres głównego miejsca wykonywania działalności gospodarczej na terenie Rzeczpospolitej Polski.


Jeden podmiot może się zgłosić lub zostać zgłoszony w każdej z kategorii.

Kto wybiera laureatów i zwycięzców?

Proces oceny Kandydatów/ Uczestników składa się z następujących etapów:

a. etap I - ocena formalna i preselekcja z udziałem Prezydium Rady Dyrektorów i zespołu SoDA;

b. etap II - ocena merytoryczna z udziałem Kapituły Konkursu.

Czy trzeba być na Gali SoDA Awards, żeby odebrać nagrodę?

Nagrody SoDA Awards rozdane zostaną na Gali, która odbędzie się podczas trzeciej konferencji SoDA, dnia 29 września br. we Wrocławiu. Na galę rozdania nagród zaproszeni są wszyscy, którzy zakupili bilet na wydarzenie. Nie ma możliwości odebrania nagrody poza Galą.

2021


Punktem kulminacyjnym zeszłorocznej konferencji była Gala SoDA Awards, podczas której po raz pierwszy w historii Organizacji wręczyliśmy nagrody branżowe i partnerskie!


Jeszcze raz składamy gratulacje wszystkim laureatom SoDA Awards 2021!

Regulamin

POBIERZ

Chcesz dowiedzieć się więcej?


Zapraszamy do kontaktu!

  • START
  • AGENDA
  • PRELEGENCI
  • PARTNERZY
  • SoDA Awards
  • BILETY
  • KONTAKT
  • O SoDA